To model typowego polskiego internauty w czasach pandemii(wg. SentiOne) który przeniósł swoje codzienne życie do Internetu.W minionym roku głównymi tematami rozmów w Internecie były zakupy online, Netflix, dresy i 𝐩𝐫𝐚𝐜𝐚 𝐳 𝐝𝐨𝐦𝐮!

𝐇𝐚𝐬𝐳𝐭𝐚𝐠 „#𝐡𝐨𝐦𝐞𝐨𝐟𝐟𝐢𝐜𝐞” zdominował portale społecznościowe i można było odnieść wrażenie, że wszyscy pracujący przenieśli swoje biura do domu. W Polsce 2020 r. hasło „home office” zostało użyte przez Internautów prawie 350 tys. jest to wzrost o 750 % w porównaniu do roku 2019.

Mając przed sobą wizję kolejnego „twardego” lock-down’u, warto skonsultować swoją aktywność w sieci 𝘇𝗲 𝘀𝗽𝗲𝗰𝗷𝗮𝗹𝗶𝘀𝘁𝗮𝗺𝗶 𝘇 𝗛𝗲𝗻𝘄𝗮𝗿 𝗢𝘂𝘁𝘀𝗼𝘂𝗿𝗰𝗶𝗻𝗴 𝗜𝗧.

Zagrożeń na styku Internet-WiFi lub sieć LAN w we własnym domu czy mieszkaniu jest wiele. Jeśli pracujesz zdalnie, realizujesz przelewy lub robisz zakupy on-line, wyposaż się w odpowiednie oprogramowanie lub sprzęt, które podniesie Twój poziom bezpieczeństwa informatycznego .

Rekomendujemy rozwiązanie, które oferuje nasz partner 𝐅𝐎𝐑𝐓𝐈𝐍𝐄𝐓 – programy zabezpieczające sieć m.in 𝐅𝐨𝐫𝐭𝐢𝐂𝐥𝐢𝐞𝐧𝐭 𝐄𝐌𝐒 𝐨𝐫𝐚𝐳 𝐅𝐨𝐫𝐭𝐢𝐆𝐚𝐭𝐞.

Skip to content