Opieka IT dla firm

Od 22 lat świadczymy profesjonalne usługi informatyczne, wdrażamy dedykowane rozwiązania informatyczne z zakresu infrastruktury i bezpieczeństwa IT.

Większość współczesnych firm nie mogłaby funkcjonować bez profesjonalnej infrastruktury informatycznej – jednak jej utrzymanie generuje spore koszty dla przedsiębiorstwa. Wybór outsourcingu usług informatycznych to efektywny sposób na optymalizację wydatków. Na czym polega outsourcing IT? Jest to obsługa informatyczna wykonywana przez zewnętrzną firmę. Powierzając obowiązki związane działaniem i rozwojem środowiska informatycznego, Twoja firma może całkowicie zrezygnować ze struktury IT i skupić się na swojej głównej działalności.

Opieka IT to jedna z usług, które możemy Ci zaproponować!

Outsourcing IT w Henwar pozwala zminimalizować koszty, jakie generuje obsługa informatyczna firmy oraz usprawnia i zwiększa wydajność działań biznesowych firm, tworząc przy tym efektywne, a przede wszystkim przyjazne środowisko dla pracowników firmy.

Nasi klienci nie muszą obawiać się skutków awarii – wszelkie problemy rozwiązujemy błyskawicznie i skutecznie. Nasza opieka IT zawsze jest dopasowana indywidualnie do oczekiwań i potrzeb Klienta.

Nasza oferta w ramach umowy to szeroko pojęta obsługa informatyczna, w tym outsourcing IT, administracja systemami i helpdesk.

Naszym Klientom zapewniamy profesjonalne wsparcie informatyczne.

Gwarantujemy pierwszeństwo przy obsłudze awarii oraz błyskawiczną reakcję na zgłoszenie przy stałych miesięcznych kosztach.

Oferujemy usługi zdalne, telefoniczne lub dojazd do Klienta.

  • krótki czas reakcji
  • ujednolicona struktur IT 
  • 22 letnie doświadczenie 
  • gwarancja ciągłości pracy
  • pomoc zdalna oraz na miejscu u klienta
Skip to content