Henwar jako partner rozwiązań IT firmy Microsoft, zaleca skorzystanie z narzędzia służącego do samooceny poziomu stosowanych zabezpieczeń IT w Państwa organizacji.

Poniższe narzędzie opracowane jest w formie krótkiej ankiety i bazuje na rozwiązaniach Microsoft obniżających ryzyko w obszarze cyberbezpieczeństwa. Jeśli wynik ankiety pod kątem używanych procedur i narzędzi nie jest dla Państwa satysfakcjonujący, to zapraszamy do niezwłocznego kontaktu z naszymi specjalistami. LINK do samooceny.

Zespół Henwar jest do Państwa dyspozycji pod adresem: ul. Perzyńskiego 20, Warszawa Bielany – w dni robocze od pon. do pt. w godz. 9:00-17:00, tel.: 22 828 28 18 i całodobowo: outsourcing@henwar.pl. Opiekunów umów ITO zachęcamy do rozmów w ramach kontraktów kompleksowego wsparcia informatycznego.

Samoocena dojrzałości w zakresie operacji dotyczących zabezpieczeń pomoże określić, jak dobrze przygotowany jest zespół centrum działań dotyczących zabezpieczeń do wykrywania ataków, reagowania na nie i przywracania sprawności. Dowiedz się, jaki etap w modelu dojrzałości zabezpieczeń osiągnęły operacje Twojej organizacji dotyczące zabezpieczeń, i uzyskaj rekomendacje w zakresie ulepszenia procesów i narzędzi w celu zwiększenia tej gotowości.”

Skip to content