Kategorie
Bez kategorii

Profesjonalny dobór treści, pozycjonowanie www

Microsoft znowu nie ma szczęścia w poprawianiu błędów. Właśnie powstał nowy PoC (Proof of Concept) i tym samym publicznie dostępny exploit, w którym badacz pokazuje jak za pomocą specjalnie przygotowanego kodu wykonać lokalną eskalację uprawnień (LPE) ze zwykłego użytkownika do SYSTEM, czyli do najwyższych uprawnień na Windows.

11 lipca 2020

Profesjonalny dobór treści, pozycjonowanie www

  • Obsługa Google Ads: chcesz, by adres Twojej strony znajdował się na najpopularniejszych i najczęściej odwiedzanych stronach polskiej sieci?
  • Tworzenie stron internetowych: dobra strona internetowa to podstawa każdej poważnej firmy, dlatego nie czekaj i zapytaj się o wycenę.
  • Badanie użyteczności: nawet najlepsza reklama nie gwarantuje zwrotu z inwestycji bez odpowiednio przygotowanej strony internetowej. Jeżeli masz wątpliwości czy Twoja strona jest łatwa w nawigacji oraz przyjazna dla potencjalnego klienta to skontaktuj się z nami.
  • Konsultacje: wiele firm świadczących usługi pozycjonowania popełnia błędy już na samym początku dokonując niewłaściwego doboru słów kluczowych. Pozycjonowanie nie przynosi oczekiwanego rezultatu? Skontaktuj się z nami, a odpowiemy na wszystkie Twoje wątpliwości.
  • Pozycjonowanie stron: chcesz być na lepszej pozycji? A może interesuje Cię pozycja lidera? Pomożemy Ci w osiągnięciu najwyższych pozycji w najpopularniejszej i najlepszej wyszukiwarce jaką jest Google.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.