Kategorie
Bez kategorii

Projekt, wykonanie, okablowanie strukturalne LAN, światłowody, zasilanie 230V

Microsoft znowu nie ma szczęścia w poprawianiu błędów. Właśnie powstał nowy PoC (Proof of Concept) i tym samym publicznie dostępny exploit, w którym badacz pokazuje jak za pomocą specjalnie przygotowanego kodu wykonać lokalną eskalację uprawnień (LPE) ze zwykłego użytkownika do SYSTEM, czyli do najwyższych uprawnień na Windows.

11 lipca 2020

Projekt, wykonanie, okablowanie strukturalne LAN, światłowody, zasilanie 230V


Profesjonalne okablowanie strukturalne, to obszar naszej działalności cieszący się coraz większym zainteresowaniem Klientów.

Kilkadziesiąt podmiotów z różnych branż zdecydowało się na kompleksowe wykonawstwo projektu dzięki Henwar. Firmy te powierzyły nam, jako solidnemu, zaufanemu partnerowi:

  • konsultacje i projekt,
  • ofertę produktową oraz dostawę,
  • wykonanie: montaż konstrukcji (torów, pionów, szachtów, koryt, rynien itp.) i instalację okablowania LAN, światłowodów, 230V, niskich prądów (kontrola dostępu, alarm) oraz monitoringu wizyjnego,
  • pomiary i modernizację infrastruktury kablowej,
  • i późniejszą konserwację instalacji i osprzętu (gniazda RJ45, patchpanele, szafy rack itp.).

Dzięki temu Klienci mają zapewnioną obsługę procesów informatycznych, świadczoną przez naszych wykwalifikowanych specjalistów od infrastruktury fizycznej aż po warstwę logiczną. Klienci mogą skupić swoje zasoby w obszarach, w których osiągają przewagę konkurencyjną nie troszcząc się o infrastrukturę techniczną.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.