Profesjonalne okablowanie strukturalne, to obszar naszej działalności cieszący się coraz większym zainteresowaniem Klientów.

Kilkadziesiąt podmiotów z różnych branż zdecydowało się na kompleksowe wykonawstwo projektu dzięki Henwar. Firmy te powierzyły nam, jako solidnemu, zaufanemu partnerowi:

  • konsultacje i projekt,
  • ofertę produktową oraz dostawę,
  • wykonanie: montaż konstrukcji (torów, pionów, szachtów, koryt, rynien itp.) i instalację okablowania LAN, światłowodów, 230V, niskich prądów (kontrola dostępu, alarm) oraz monitoringu wizyjnego,
  • pomiary i modernizację infrastruktury kablowej,
  • i późniejszą konserwację instalacji i osprzętu (gniazda RJ45, patchpanele, szafy rack itp.).

Dzięki temu Klienci mają zapewnioną obsługę procesów informatycznych, świadczoną przez naszych wykwalifikowanych specjalistów od infrastruktury fizycznej aż po warstwę logiczną. Klienci mogą skupić swoje zasoby w obszarach, w których osiągają przewagę konkurencyjną nie troszcząc się o infrastrukturę techniczną.

×
Szukasz profesjonalnego wsparcia IT? Masz ciekawy projekt informatyczny do realizacji? Interesuje Cię zakup i wdrożenie sprzętu IT? Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą (akceptujesz politykę prywatności www).
Skip to content