Kategorie
Bez kategorii

Złoto dla antywirusów G DATA

Microsoft znowu nie ma szczęścia w poprawianiu błędów. Właśnie powstał nowy PoC (Proof of Concept) i tym samym publicznie dostępny exploit, w którym badacz pokazuje jak za pomocą specjalnie przygotowanego kodu wykonać lokalną eskalację uprawnień (LPE) ze zwykłego użytkownika do SYSTEM, czyli do najwyższych uprawnień na Windows.

24 marca 2021

Złoto dla antywirusów G DATA

Partnerze Hnewar,

mamy przyjemność poinformować, że niezależny instytut badawczy AV-Comparatives opublikował kompleksowy raport za rok 2020.

W wyniku testów prowadzonych przez instytut badawczy AV-Comparatives w 2020 roku, G DATA uzyskała szczególne wyróżnienie: GOLD dla najlepszego producenta oprogramowania antywirusowego w obszarze „Ochrona przed złośliwym oprogramowaniem”.

W każdym teście, który instytut przeprowadził w zeszłym roku, zablokowaliśmy 100% złośliwego oprogramowania. G DATA jest jedynym dostawcą, który tego dokonał.

Bardzo dobry wynik zawdzięczamy nie tylko naszym wyjątkowym technologiom DeepRay® i BEAST, które udostępniliśmy użytkownikom w ostatnich latach.

Zarówno teraz, jak i w przyszłości dołożymy wszelkich starań, aby w dalszym ciągu chronić Ciebie i Twoich klientów w najlepszy możliwy sposób. To wszystko jest możliwe poprzez wykorzystanie nowoczesnych narzędzi i innowacyjnych technologi, a także skoncentrowaniu się na najwyższej jakości świadczonych usług.

Cenimy długoterminowe relacje!

Więcej informacji tutaj:

 

żródło: materiały własne partnera G DATA.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.