Partnerze Hnewar,

mamy przyjemność poinformować, że niezależny instytut badawczy AV-Comparatives opublikował kompleksowy raport za rok 2020.

W wyniku testów prowadzonych przez instytut badawczy AV-Comparatives w 2020 roku, G DATA uzyskała szczególne wyróżnienie: GOLD dla najlepszego producenta oprogramowania antywirusowego w obszarze „Ochrona przed złośliwym oprogramowaniem”.

W każdym teście, który instytut przeprowadził w zeszłym roku, zablokowaliśmy 100% złośliwego oprogramowania. G DATA jest jedynym dostawcą, który tego dokonał.

Bardzo dobry wynik zawdzięczamy nie tylko naszym wyjątkowym technologiom DeepRay® i BEAST, które udostępniliśmy użytkownikom w ostatnich latach.

Zarówno teraz, jak i w przyszłości dołożymy wszelkich starań, aby w dalszym ciągu chronić Ciebie i Twoich klientów w najlepszy możliwy sposób. To wszystko jest możliwe poprzez wykorzystanie nowoczesnych narzędzi i innowacyjnych technologi, a także skoncentrowaniu się na najwyższej jakości świadczonych usług.

Cenimy długoterminowe relacje!

Więcej informacji tutaj:

 

żródło: materiały własne partnera G DATA.

×
Szukasz profesjonalnego wsparcia IT? Masz ciekawy projekt informatyczny do realizacji? Interesuje Cię zakup i wdrożenie sprzętu IT? Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą (akceptujesz politykę prywatności www).
Skip to content